DO PIERWSZEGO MECZU DOMOWEGO ZOSTAŁO Trefl Sopot vs MKS Dąbrowa Górnicza
Kup bilet
Energa Basket Liga
11 sie

Baltic Cup po raz trzeci!

Międzynarodowe rozgrywki ponownie w Sopocie! W dniach 23-25 września w ERGO ARENIE oraz Hali 100-lecia odbędzie się trzecia edycja turnieju Baltic Cup. W rywalizacji wezmą udział drużyny do lat 17 (rocznik 2006 i młodsi).

Turniej organizowany przez nasz klub na stałe wpisał się w kalendarz przygotowań do sezonu zespołów U17. W zeszłym roku w Sopocie wystąpiły drużyny z Poznania, Gdańska i Warszawy, ale to gospodarze okazali się najlepszą drużyną. Teraz organizatorzy dokładają starań, aby w zmaganiach wzięły udział także zespoły zza granicy.

Najlepsze ekipy oraz zawodnicy otrzymają atrakcyjne nagrody. Nikt jednak nie wyjedzie z naszego miasta z pustymi rękoma – organizatorzy przygotowują upominki dla wszystkich uczestników turnieju.

Lista drużyn, które wezmą udział w Baltic Cup, wciąż jest otwarta! Więcej informacji na temat rozgrywek można uzyskać u trenera Janusza Kociołka pod numerem 508 175 575 lub pisząc na adres e-mail j.kociolek@sport.trefl.com.

Turniej Baltic Basket Cup jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Miasta Sopot i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

  • baltic cup

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Partnerzy wspierający i techniczni

Patroni medialni