CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs Start Lublin
Kup bilet
30 Lip

AutoComfort wesprze juniorów Trefla Sopot

W sezonie 2020/2021 AutoComfort zagra wspólnie z juniorami Trefla Sopot! Firma będzie odpowiedzialna za transport naszych zespołów młodzieżowych na wyjazdowe spotkania ligowe.

AutoComfort to firma z misją, którą tworzą ludzie z pasją. Przedsiębiorstwo zapewnia wysokiej jakości usługi dedykowane dla wymagających odbiorców. AutoComfort jest gotowy na takie wyzwanie – reprezentują ich najwyższej klasy pojazdy, a także zawodowi kierowcy o wysokiej kulturze osobistej. Potwierdzeniem tego jest współpraca firmy z naszym bratnim klubem, Treflem Gdańsk. Siatkarze w trakcie całego sezonu 2019/2020 komfortowo i bezpiecznie docierali do miejsc docelowych.

Teraz firma rozpoczyna koszykarski rozdział w swojej działalności. AutoComfort zadba o nasze drużyny młodzieżowe. Dzięki współpracy juniorzy Trefla Sopot będą podróżować na swoje mecze w świetnych warunkach!

– Jesteśmy klubem, który dba nie tylko o pierwszy zespół, ale również drużyny rezerw i młodzieżowe. Cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z tak renomowaną firmą jaką jest AutoComfort. Komfortowa podróż pozwala skupić się wyłącznie na sprawach boiskowych. Nie mam wątpliwości, że zawodnicy będą sobie chwalić warunki transportu zapewnione przez firmę AutoComfort – mówi Marek Wierzbicki, prezes Trefla Sopot.

  • autocomfort
  • trefl sopot

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Oficjalny Bukmacher Klubu

Sponsorzy wspierający i techniczni

Patroni medialni