DO KOLEJNEGO MECZU DOMOWEGO ZOSTAŁO Trefl Sopot vs King Szczecin

20 gru

Anielskie atrakcje na świątecznym meczu z TBV Startem

23 grudnia o 12:35, czyli w wigilię Wigilii, w ERGO ARENIE odbędzie się anielski pojedynek Trefla Sopot z TBV Startem Lublin. Na to spotkanie przygotowane zostały liczne świąteczne i anielskie atrakcje dla kibiców zgromadzonych na trybunach. Razem stwórzmy w niedzielę niepowtarzalną, pogodną atmosferę!

Przed meczem, a także w jego trakcie w zamian za dowolny datek, będzie można otrzymać kalendarze z zawodnikami Trefla Sopot, a także siatkarzami Trefla Gdańsk. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na Hospicjum Pomorze Dzieciom, które razem z treflowymi klubami już w listopadzie zorganizowało specjalną, anielską sesję fotograficzną. Paweł Leończyk, Łukasz Kolenda, Grzegorz Kulka, Milan Milovanović i Vernon Taylor wcielili się w rolę aniołów – efekty ich pracy jako modeli kibice sopocian będą mogli zobaczyć właśnie w kalendarzach dostępnych na niedzielnym meczu. Sugerowany datek to 50 złotych.

W długiej przerwie meczu anielski występ na płycie ERGO ARENY będą miały tancerki na wózkach z grupy Cheerleaders Flex Sopot. Dziewczyny swoimi pokazami udowadniają, że można spełniać swoje pasje, stawiając czoła przeciwnościom losu. Mamy nadzieję, że w niedzielę kibice zgromadzeni na trybunach zgotują cheerleaderkom niesamowicie gorące przyjęcie.

Wiele atrakcji czeka również najmłodszych w kąciku zabaw, zlokalizowanym przy wejściu na płytę ERGO ARENY. Maluchy będą miały okazję własnoręcznie stworzyć skrzydła anielskie, które później zabiorą ze sobą do domu na pamiątkę z meczu z TBV Startem Lublin. Każdy będzie miał okazję pod okiem animatorki samemu wyciąć i ozdobić skrzydełka. Na maluchów czekają także styropianowe, świąteczne ozdoby, które można będzie pomalować w dowolny, najbardziej wymyślny sposób. Za jednym z koszów umiejscowione zostanie także dodatkowe boisko do koszykówki, na którym każdy z chętnych może pograć w basket przed meczem, a także po spotkaniu. W krótszych przerwach między kwartami odbędą się konkursy – najpierw dwie osoby zmierzą się w koszykarskiej zabawie w kółko i krzyżyk, która na poprzednim meczu wywołała ogromne emocje na trybunach ERGO ARENY. Z kolei po trzeciej kwarcie na parkiet wejdą dzieci, które zmierzą się w konkursie świątecznym z nagrodami od firmy Trefl i Rodziny Treflików!