CZAS DO NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA DOMOWEGO Trefl Sopot vs Asseco Arka Gdynia
Kup bilet
20 Wrz

Aktywna sobota z Treflem w ERGO ARENIE

23 września w godzinach od 10:00 do 16:00 w  ERGO ARENIE odbędzie się inauguracyjna ,,Zdrowa sobota” obfita w liczne warsztaty, bezpłatne badania i ćwiczenia. Program organizowany jest przez sopockie Stowarzyszenie Zdrowi i Aktywni oraz Uniwersytet SWPS w Sopocie. Propaguje zdrowy styl życia i aktywne spędzanie czasu.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość zbadania wzroku przy stanowisku ekspertów z Bilkpol Sopot, wzięcia udziału w szkoleniu z pierwszej pomocy przygotowanym przez ratowników BHPSopot.pl oraz skonsultowaniu się z rehabilitantami z Rehasport Clinic. Porad odnośnie pielęgnacji skóry oraz postępowania w trakcie przeziębienia udzielą specjaliści firmy Bayer, a lekarze z Centrum Medycznego Synexus przeprowadzą konsultacje dotyczące cukrzycy.

Nie zabraknie także sportowych emocji, których między innymi dostarczą żółto-czarni. Razem z młodymi koszykarzami będzie można podszlifować swój rzut, podanie i kozioł. Grupy młodzieżowe Trefla Sopot dla uczestników przygotują pięć stacji z różnymi ćwiczeniami. Po zaliczeniu każdej z nich i zebraniu pieczątek na specjalnie przygotowanym kuponie, na uczestnika czeka nagroda – voucher na pierwszy w tym sezonie, ligowy mecz sopocian, który odbędzie się 30 września o godz. 16 także w ERGO ARENIE. Do wygrania przygotowano 100 voucherów.

Ale to nie koniec atrakcji z żółto-czarnymi! Tego dnia o godzinie 18:00 na głównej płycie hali na granicy Sopotu i Gdańska odbędzie się sparing otwarty dla kibiców. Trefl Sopot zmierzy się z drużyną AZS-u Koszalin. Spotkanie będzie połączone z prezentacją żółto-czarnych. Jest to więc wyjątkowa okazja, aby zobaczyć swoich ulubionych zawodników ostatni raz przed oficjalnym rozpoczęciem ligi w sezonie 2017/2018.

Podopieczni Marcina Klozińskiego na pewno dołożą wszelkich starań, by kibice obejrzeli emocjonujące starcie. Tylko dzięki dopingowi i wsparciu fanów #sercesopotu zabije z pełną mocą! Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 299, w związku z czym radzimy wcześniejsze przybycie do hali! Zapraszamy od godz. 17:30 wejściem C1 do ERGO ARENY. 

Do zobaczenia podczas aktywnej soboty!

Nasze Drużyny

Sponsor Energa Basket Ligi

Sponsorzy tytularni

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

Sponsorzy wspierający i techniczni

Oficjalny Bukmacher Klubu

Patroni medialni