energa basket liga

Zarząd

       

Marek Wierzbicki

Marek Wierzbicki

Prezes Zarządu

Marek Wierzbicki w sporcie działa od ośmiu lat. Od listopada 2015 r. pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu spółki Atom Trefl Sopot SA, a w styczniu 2016 r. został jej Prezesem. Jego doświadczenie obejmuje także członkostwo w Radach Nadzorczych Trefla Gdańsk SA (od 2009 r.) oraz Trefla Sopot SA (od 2015 r.). Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra ekonomii. W latach 2000-2010 pracował w firmie Trefl SA, a od 2010 roku sprawuje funkcję Prezesa Zarządu w firmie Trefl Toys Sp. z o.o. S.K.

Dariusz Gadomski

Dariusz Gadomski

Wiceprezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Opolskiego na Wydziale Mechanicznym. Ukończył również podyplomowe studia na kierunku Administracja i Zarządzanie w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu.

W latach 2005-2010 Dyrektor klubu MUKS ORLIK Opole.

Od września 2010 r. – Dyrektor Zarządzający Stowarzyszenia Trefl Pomorze, gdzie odpowiada za jego budowę i rozwój.

Od września 2015 r. - Wiceprezes Zarządu Trefl Sopot SA

Joanna Szczupaczyńska-Zalewska

Joanna Szczupaczyńska-Zalewska

Dyrektor Zarządzający

Absolwentka studiów na Wydziale Zarządzanie i Marketing, specjalność: Inwestycje i Nieruchomości na Uniwersytecie Gdańskim. Pracowała m.in. w firmie Hydrobudowa-6 SA w Warszawie, AMC Alfa Metalcraft Corporation Polska Sp. z o.o. w Gdyni oraz Aqua Polonia Sp. z o.o. w Gdyni. Od 1999 r. zatrudniona w firmie Trefl SA – jako Asystentka Prezesa Zarządu. Od 2005 r. jest Dyrektorem Generalnym i Prokurentem w Trefl Gdańsk SA. Z Trefl Sopot SA związana od 2009 r. - początkowo jako Dyrektor Generalny i Prokurent, a następnie - od lata 2015 r. - jako Dyrektor Zarządzający. W Trefl SA odpowiada za obsługę organizacyjną Zarządu i Rady Nadzorczej, w tym przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji.

W spółkach sportowych współpracuje z Zarządami klubów, koordynuje i sprawuje nadzór nad realizacją postanowień wewnętrznych aktów zarządzania.