energa basket liga

Informacje

Kupna biletów na mecze Trefla Sopot w sezonie 2018/2019 można dokonywać za pośrednictwem serwisu www.sercesopotu.pl, w kasach ERGO ARENY i Hali 100-lecia oraz licznych punktach partnerskich.

Wejściówki trafiają do sprzedaży wkrótce po ustaleniu dokładnego terminu meczu, najczęściej na kilkanaście dni przed spotkaniem, w tym samym czasie w Internecie (na stronie sercesopotu.pl) i w punktach stacjonarnych.

Dokładny harmonogram sprzedaży wejściówek prezentowany będzie na naszej stronie internetowej po uzgodnieniu terminów rozegrania poszczególnych meczów.  

W celu ograniczenia kolejek w kasach w dniu meczu nie ma możliwości wyboru miejsc, system elektroniczny sam dobierze najlepsze z dostępnych miejsc.

W sprawie biletów wszelkich informacji udziela pani Kinga Rydzkowska pod numerem telefonu 509 925 105 w godzinach 10:00-17:00 lub mailowo - k.rydzkowska@sport.trefl.com.

W trakcie trwania sprzedaży i przedsprzedaży biletów na dane spotkania w KASACH możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem 58 76 72 225 (tylko w godzinach otwarcia kas!).

Regulamin imprez masowych znajduje się tutaj. 

Kinga Rydzkowska

Ticket Manager

tel.: +48 509 925 105
email: k.rydzkowska@sport.trefl.com